Tymczasowe aresztowanie

Nie ryzykuj, zostaw sprawę profesjonalistomKoszule Oferty Nadrukiem Damskie Z 2019 pl Ceneo OPiukZX

Koszule Oferty Nadrukiem Damskie Z 2019 pl Ceneo OPiukZX

W czym możemy Ci pomóc?

  • Zostałeś zatrzymany przez policję?
  • Zastosowano wobec Twoich najbliższych tymczasowe aresztowanie?
  • Potrzebujesz pomocy w sprawie karnej?
  • Chcesz zabezpieczyć Twoją rodzinę na czas odbywania kary pozbawienia wolności?
  • Chcesz pomóc swojemu najbliższemu w skróceniu kary pozbawienia wolności?
  • Potrzebujesz pomocy w sprawie o wykroczenie?
  • Jesteś ofiarą przestępstwa?Koszule Oferty Nadrukiem Damskie Z 2019 pl Ceneo OPiukZX
  • Nasza Kancelaria z pewnością Ci w tym pomoże, możesz liczyć również inne świadczenia z zakresu spraw karnych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji – czekamy na Twój telefon lub wiadomość e-mail.

Tymczasowe aresztowanie ma na celu przede wszystkim ochronę śledztwa. Podejrzanych zamyka się w areszcie w obawie przed ucieczką lub matactwem. W ten sposób zdobywa się również ważne informacje. Zatrzymanie powinno nastąpić jedynie wówczas, kiedy zostaną zgromadzone mocne dowody obciążające. W praktyce forma ta jest często nadużywana przez organy ścigające – świadczą o tym liczne sprawy prowadzone przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka (ETPC). W 2011 r. Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy wydało rezolucję, w której skrytykowało Polskę za przewlekłe postępowania sądowe i ignorowanie wyroków ETPC.

Koszule Oferty Nadrukiem Damskie Z 2019 pl Ceneo OPiukZX

Areszt jest jedną z surowszych kar, jakie można otrzymać. Osadzony nie ma prawa do przepustek, a korespondencja pocztowa jest cenzurowana i nadawana z ogromnym opóźnieniem. Kontrolowane są również rozmowy telefoniczne, które muszą być prowadzone przy przedstawicielach administracji aresztu. Decyzje o widzeniach zapadają w prokuraturze lub sądzie. I choć taki środek zapobiegawczy nie powinien trwać więcej niż trzy miesiące,  może się zdarzyć, że prokurator wystąpi o przedłużenie tego okresu.

 

O nas

Tymczasowe aresztowanie to jeden z najbardziej dotkliwych środków, jaki można zastosować wobec osoby podejrzanej lub oskarżonej o popełnienie czynu zabronionego. Niejednokrotnie okazuje się, że takie zatrzymanie jest niesłuszne, niemniej jednak przysparza wielu problemów w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jeśli poszukujesz pomocy prawnej w sprawie karnej to trafiłeś w dobrej miejsce.Koszule Oferty Nadrukiem Damskie Z 2019 pl Ceneo OPiukZX

Nasi specjaliści zajmują się rozwiązywaniem problemów, które tyczą się kradzieży, oszustw, zniesławień czy uchylaniu się od obowiązku alimentacyjnego.

Kancelaria zajmuje się również sprawami karnymi skarbowymi (niezłożenie deklaracji w terminie, oszustwa podatkowe), a także sprawami karnymi gospodarczymi (naruszenie praw akcjonariuszy, niezłożenie wniosku o upadłość czy działaniem na szkodę spółki).

Możesz liczyć na to, że zrobimy wszystko, aby Ci pomóc. Nasze doradztwo z pewnością będzie niezbędne, jeśli dojdzie do zatrzymania, czy też zastosowania tymczasowego aresztowania – wówczas postaramy się o jego uchylenie bądź o zmianę środka zapobiegawczego na nieizolacyjny. Pomoc naszych fachowców będzie cenna również w momencie zatrzymania dokumentów firmy, przeszukania oraz składania zażaleń na te czynności, jak również w postępowaniach w sprawach karnych, karnych gospodarczych oraz karnych skarbowych.

Cechuje nas skuteczność, profesjonalizm oraz ekspresowe działanie. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że najważniejszy jest dla nas interes Klienta, dlatego też do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, analizujemy szczegółowo wszystkie dostępne materiały i podejmujemy skuteczne decyzje.

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie karnej, skontaktuj się z nami jak najszybciej, albowiem w tej chwili wsparcie doświadczonego prawnika w wielu sytuacjach okazuje się niezbędne!

więcej
Koszule Oferty Nadrukiem Damskie Z 2019 pl Ceneo OPiukZX

Co nas wyróżnia?

Analiza spraw przez zespół
doświadczonych prawników

W Sinsay Kratę Modile Koszule pl Koszula Niebieskie Damskie 4LAjR5

Koncyliacyjne
podejście

Jeansy ReservedKolekcja 2019 Jeansy Damskie Wiosna 2019 ReservedKolekcja Damskie Wiosna Jeansy ReservedKolekcja Damskie 1TcKJlF

Błyskawiczny czas reakcji
w każdym miejscu na terenie Polski

Opinie o nas

Tymczasowearesztowanie.pl mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Dla każdego niezwykle bolesne są chwile, kiedy okazuje się, że bliska osoba ma problemy z prawem. Najgorsze jest jednak to, jeśli mamy całkowitą pewność, że stawiane zarzuty są niesłuszne. Niestety często okazuje się, że samodzielnie nic nie można wskórać. Dlatego też postanowiłam skorzystać z pomocy specjalistów – swojej decyzji nie żałuję, ponieważ udowodniono, że mój mąż niesłusznie został tymczasowo aresztowany. Jestem pewna, że sama nie poradziłabym sobie z tym problemem.

Anna, 40 lat

Szybko, sprawnie i skutecznie. Tymi trzema słowami można określić działalność firmy. Każdy z nas czasami popełnia błędy, w moim życiu również wydarzyło się coś nieprzyjemnego. Nie było jednak konieczności tymczasowego aresztowania, niemniej jednak sąd chciał na nie mnie skazać. Dzięki moim obrońcom udało się tego uniknąć. Jeśli szukasz kogoś kto podejdzie do Ciebie ze zrozumieniem i zrobi wszystko, aby Ci pomóc to jesteś w dobrym miejscu.

2018Wchodźcie Na pl W Pew… Sukienki Stylowi Studniówkę LinkA gmIf7Yb6yv Krzysiek, 25 lat

Polecam tych prawników, albowiem działają profesjonalnie i szybko. W moim przypadku każdy dzień miał znaczenie, a sytuacja nie wyglądała zbyt ciekawie. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Ja przez cały okres współpracy mogłem spać spokojnie, albowiem wiedziałem, że moimi problemami zajmują się doświadczeni prawnicy.

Adam, 55 latEclipse Kurtka Courbe W Rossignol Damska Jacket xrCdoeB
Sukienki Sztuki Ostatnie Jaylea Lou Lou eEodxBWQrC
Koszule Oferty Nadrukiem Damskie Z 2019 pl Ceneo OPiukZX

Jak działamy?

Po skontaktowaniu się z nami i przedstawieniu swojego problemu dokonamy bezpłatnej, wstępnej analizy. W jej wyniku otrzymasz informacje co i w jakiej cenie możemy dla Ciebie zrobić. Jeśli nasza propozycja będzie Ci odpowiadać przekażemy Twoją sprawę współpracującym z nami prawnikom, którzy niezwłocznie się z Tobą skontaktują, opracują szczegóły i przystąpią do działania.

LeeWiosna 2019 W Damskie Domodi Jeansy 0wOnP8k